آشنایی با شرکت آگرکو

آشنایی با شرکت آگرکو


در این مطلب به {آشنایی با شرکت آگرکو}  میپردازیم.این مقاله توسط تیم پشتیبانی آگرکو تهیه و انتشار یافته است.

تا پایان مقاله همراه ما باشید.

 

شرکت سیلیکون کابل اگر البرز تولیدکننده ی انواع سیم وکابل های مقاوم در برابر حرارت و اتش منطبق بر کلیه ی استانداردهای جهانی است .مجموعه اگر البرز جزء اولین تولیدکنندگان تخصصی سیم و کابل های نسوز سیلیکونی میباشدکه توانسته با دستاوردهای علمی و فنی موفق خود در این عرضه ، بخش عظیمی از نیازهای مصرف کنندگان این محصول میباشد.

سیم و کابل های سیلیکونی و نسوز آگرکو در صنایع فولاد ،انرژی اتمی،هواپیمایی ، نفت و پتروشیمی،واگن سازی مترو،راه آهن و همینطور سیستم های اعلام اطفاء حریق مورد استفاده قرار می گیرد.شرکت سیلیکون کابل آگر البرز دارای گواهینامه ها و ایزوهای بین المللی است و به روزترین استانداردهای ایران و جهان را داراست که از جمله می توان به گواهی ce اروپا و گواهی سازمان آتشنشانی ایران اشاره گرد.

مجموعه سیم و کابل های نسوز اگرالبرز تولیدکننده ی انواع سیم و کابل نسوز سیلیکونی قلع اندود،کابل اعلام حریق،کابل ضد آتش فایرزیستنس،کابل های ولتاز 20و300 کیلووات ،کابل فویل شیلددار، کابل کنترل فرمان از 5 رشته تا 25 رشته و کابل pt100,pt1000 و سوپرفاین کلاس میباشد.

شرکت سیلیکون کابل آگرالبرز دارای دو نماینده در بازار مرگزی تهران (لاله زار) دارد. و در دوقسمت لاله زار شمالی و لاله زار جنوبی محصولات رابه مشتریان ارائه میدهند. البته میتوان به نقش پررنگ این دو نماینده در ارسال محصولات به شهرستان های ایران اشاره کرد .

آگرکو

آشنایی با شرکت آگرکو

شرکت سیلیکون کابل آگرالبرز بصورت ویژه در کلیه ی همایش ها و نمایشگاه های بین المللی صنعت برق و الکتریک ایران حضور پررنگ و موثر دارد و جزء اولین تولیدکنندگان سیم و کابل نسوز یا سیلیکونی در ایران است و مفتخر است که با بسیاری از صنایع در شهرستان های ایران مشارکت کند.
مجموعه سیم و کابل آگر البرز توانسته با تولید سیم وکابل سیلیکونی با کیفیت سهم واردات سیم و کابل نسوز سیلیکونی را پایین اورده ورضایت پیمانکاران را برای استفاده از این محصولات ایرانی ترغیب کند .

تمامی متخصصان و مهندسان شرکت سیلیکون کابل اگرالبرزبی وقفه تلاش میکند که با بکارگیری دانش بازاریابی مدرن و هدفمند ارتباط موثر و مفیدی با بازارهای جهانی (داخلی و خارجی) داشته باشد ، و با ارائه تولیدات با کیفیت و رتبه ی عالی انها را ترغیب به استفاده از محصولات ایرانی کنند .

مزیت سیم و کابل نسوز آگر البرز که باعث میشود مصرف کننده این برند را انتخاب کند مقاومت دربرابر شدت جریان حاصل از ولتاژبالای جریان الکتریسیته ، تحمل دمای منفی 60 درجه الی مثبت 200 درجه ، کم دود بودن ، مقاوم در برابر اشعه ی مادون قرمز ، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی با رطوبت بالا یا کویری خشک است .

داشتن این ویژگی ها باعث شده سیم وکابل سیلیکونی اگرالبرز از دیگر برندهای این نوع سیم وکابل ممتاز شمرده شود و در بین همکاران و در صنعت برق محبوب باشد.

پرفروش ترین محصول مجموعه سیم و کابل نسوز اگر البرز، کابل وایر شمع ، کابل نسوزسیلیکونی ، سیم نسوز سیلیکونی میباشد که به شکل تخصصی تر و ویژه تر در مجموعه سیم و کابل نسوز اگر ساخته و تولید میشود.

آشنایی با شرکت آگرکو نحوه خرید

نحوه خرید از شرکت سیلیکون کابل اگر البرز به شکل های مختلفی وجود دارد. از جمله خرید از وب سایت شرکت سیلیکون کابل آگر میباشد که در دسترس ترین راه ارتباطی با مشتری و بازارهدف است .مجموعه شرکت سیم و کابل نسوز آگر البرز با داشتن دو نماینده ممتاز در سطح لاله زار مناسب ترین گزینه برای دوستانی است که بصورت حضوری تمایل به خرید دارند.

این شرکت با وجد رزومه درخشان اعطای نمایندگی را با موازات به روز ترین قوانین پذیرش نمایندگی و مسیری راحت با شرایط ویژه به دوستان در شهرستان های ایران اعطا میکند.

مجموعه سیلیکون کابل آگر البرز نسبت به دیگر برندهای موجود دربازار برق و الکتریک در نوع ثبت سفارش برای مشتریان و بازار هدف شرایطی ویژه در نحوه پرداخت قرار داده است .کارخانه سیم و کابل اگر البرز در استان البرز است و دفتر اصلی شرکت سیلیکون کابل اگر البرز در تهران خیابان شریعتی میباد .

منابع و مواخذ محتوای آشنایی با شرکت آگرکو

Getting to know Agreco

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *